piątek, 5 sierpnia 2011

Po co ten blog?

Po co zaczynam kolejnego bloga? Nie, nie po to aby "zabić" czas, którego niestety nie mam w nadmiarze, ale po, aby podzielić się tym, co widziałam.
Ta chęć wzięła sie z tego, że zawsze wybierając się gdzieś mam problem ze znlazieniem ciekowstek dotyczących okolic, jakiś nieznanych miejsc, które istnieją, a nie pisze się o nich w przewodnikach. Ze względu na finanse, a raczej ich brak:), często robimy sobie takie małe rodzinne wycieczki lokalne, mieszkamy w rejonie typowo turystycznym, bo niecałe 30 km od morza, więc zawsze znajdziemy sobie jakieś miejsce, w kóre warto pojechać. Jeździmy w miejsca znane i nieznane, czasem przez przypadek odkrywamy prawdziwe perełki, piękne krajobrazy i wyjątkowe miejsca. I tym chcę się dzielić:)
Jeździmy też odrobinę dalej niż w tylko po naszym regionie i o tym też czasem napisze, bo w naszym kraju jest wiele pieknych miejsc, które warto zobaczyć.:)

1 komentarz:

 1. Świetny post. Miła atmosfera na twoim blogu. Podoba mi się tutaj.
  Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga. Nowe zdjęcia.
  Jeśli spodobają Ci się moje zdjęcie polub mnie na fan page: https://www.facebook.com/pages/In-another-light/413836138693856
  Będę Ci ogromnie wdzięczna.

  Życzę miłego dnia. Pozdrawiam. ;)

  OdpowiedzUsuń